قوانین نودسرو

قوانین خرید لایسنس نود 32 از سایت Nodsrv:

1- در حالت لایسنس ارجینال: آپدیت ها از سرور جهانی Eset می باشد و نودسرو در این روند هیچ گونه دخالتی نداشته و تماماً محصول ارجینال ارائه می شود.

2- در حالت لایسنس اختصاصی: سرور های نودسرو به صورت خودکار آپدیت ها را از سرور جهانی دانلود میکنند و بین کاربران به اشتراک میگذارند. نودسرو در این عملیات فقط واسط بوده و آپدیت ها به صورت اورجینال با کمی تاخیر به کاربران عرضه می شود. نودسرو فایل فعالساز سرور ایران را برای فعال سازی بخش سرور روی ایران جهت دریافت آپدیت ها با هزینه خیلی کمتری نسبت به لایسنس سایت Eset ارائه می کند.

3- این سایت تحت هيچ شرايطي در برابر اتفاقاتی از قبيل از دست رفتن اطلاعات و هک شدن از بین رفتن پسورد های شما از جمله در بخش eset password Manager و نظیر آن مسئول نمي‌باشد.

4- استفاده اشتراکی از اکانتهای تک کاربره ممنوع بوده و سیستم به صورت خودکار اکانت را مسدود میکنند و هیچ راهی برای بازیابی اکانت وجود ندارد. در صورت نیاز اکانت چند کاربره تهیه نمایید.

5- تمامی اکانت ها فعال می باشد. پس از خرید طبق آموزش موجود در سایت عمل کنید.

6- برای استفاده از نسخه های 4 تا 8 ، هر نسخه ای که نصب کنید، قابلیت آپدیت را دارند، نسخه 9 تا 11 از سرور خاموش شده اند و دیگر پشتیبانی نمی شود و باید به نسخه 12 یا 13 آپدیت شوند.

7- تضمین بازگشت وجه در لایسنس اختصاصی (7 روزه): نودسرو از فعال بودن تمامی اکانت ها اطمینان دارد، با این حال در صورت وجود هر گونه مشکلی، پس از بررسی کارشناس در صورتی که مشکل جدی و غیر قابل رفع باشد در صورت درخواست کاربر، عودت وجه انجام می شود، در غیر این صورت از عودت وجه معذوریم. همچنین امکان تعویض با لایسنس اورجینال و پرداخت مابه التفاوت به قیمت روز امکان پذیر است.

8- تضمین بازگشت وجه در لایسنس اورجینال: به هیچ وجه امکان عودت وجه لایسنس اورجینال وجود ندارد چون لایسنس شما مستقیم از eset دریافت می شود طبق قوانین enamd کالاهای یک بار مصرف قابلیت عودت وجه ندارد. لایسنس اورجینال از قبل توسط نودسرو و به نام نودسرو رجیستر شده اند و قابلیت ثبت مجدد نخواهند داشت.

8- تمامی لایسنس های ارائه شده یک ساله و 365 روزه هستند و گاها ممکن است لایسنس ها با تاخیر 1 تا 10 روزه ارائه شوند.

9- در صورتی که هر گونه مشکلی در فعال سازی لایسنس ارجینال وجود دارد باید حداکثر تا 7 روز بعد از خرید با پشتیابنی مطرح شود. در غیر این صورت هیچگونه مسئولیتی بابت عدم کارکرد و یا غیرفعال شدن لایسنس برعهده نودسرو نیست.

10- مدت زمان فعال بودن لایسنس و نصب مجدد: با توجه به قانون جدید ایست لایسنس های ارجینال تقریبا ماهیت یک بار مصرف دارند، یعنی تا 7 روز پس از خرید لایسنس فرصت دارید تا از لایسنس استفاده کنید و بعد از آن قابلیت نصب مجدد نیز نخواهید داشت. اما در صورتی که قبل از تعویض ویندوز به پشتیبانی پیام ارسال کنید ممکن است امکان ریست کردن لایسنس شما وجود داشته باشد. در غیر این صورت تضمینی برای نصب مجدد وجود ندارد.